WCS, kimyasal arıtma ve ön işleme testleri sırasında üretilen atığın doğru bir kimyasal analizi sayesinde, SITU’ya her zaman çevre koruma gereklilikleri ve mevcut yasalara uygun olarak maliyetleri önemli ölçüde azaltmak için gerekli teknik desteği sağlamadan her bir atık türü için özel çözümler sunmaktadır.

Yerel işlemenin mümkün olmadığı durumlarda, üretilen tüm atıklar, ürünü dikkatle sınıflandıran, yürürlükteki yasalara uygun olarak sertifikalarıyla (4. kopya) yetkili merkezlere nakleden WCS tarafından yönetilir.

Demineralizasyon tesisati

Fiziksel ve ​​kimyasal tesisler

Ters ozmoz tesisatlari

Reçine tesisati

WCS, su arıtma ve atık arıtma tesislerinin tasarımı, yapımı, kurulumu ve satış sonrası hizmetleri için ideal bir ortaktır.

Şirket, birincil su arıtma, işleme ve deşarjından sorumlu olmak üzere öncelikle ulusal ve uluslararası sanayi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimize satış sonrası planlı teknik destek, yönetim ve uzaktan kumanda hizmetleri sunuyoruz.

Nitelikli personel sayesinde lisanslı uygulamalar için kendi laboratuvar testlerimizi ve danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Buna ek olarak, WCS% 85-90 oranında suyun geri kazanılmasına izin veren patentli ve özel bir teknolojiye sahip yağsız atık su arıtma tesisleri tasarlar ve üretir (örn. Minerali giderilmiş).