Faaliyetimiz, Müşterilerimizin problemlerine zarar vermeden çözebilecek en iyi kimyasal çözümü bulmak amacıyla UNI-EN, ASTM ve ISO standartlarına uygun kimyasal analizler, mekanik ve metalografik testler yapmayı amaçlamaktadır.

On yıllık bir süre içinde oluşturulan, belirli deneyime sahip personel tarafından oluşturulan bir kimyasal laboratuvar, yapımızın temel bir parçasıdır.

Burada, kimyagerlerimiz dünyanın her yerinden örnekleri test ediyor ve her türlü sorunu çözmek için özel temizlik için kimyasal özellikler geliştiriyor.

Buna ek olarak, kimyasal, kimyasal-fiziksel ve metalografik analizler gibi laboratuvar destek faaliyetleri, müşterilerimizin sorunlarının biyouyumlu kimyasallar kullanılarak çözülmesini sağlarken kusursuz sonuçlar verir.

Laboratuvarlarımız ayrıca, büyük ekonomik ve çevresel faydalarla, geçerli yasalara uygun olarak kalıntıların temizlenmesi için testler yapar ve yerinde atık arıtma yöntemleri geliştirir. müşterilerimiz için.

Maksimum kullanılabilirlik ve müşteri hizmetleri gücümüzdür.

Yeni teknolojiler arayışının sürekli gelişimi ve herhangi bir endüstrinin ihtiyaçlarına hızlı cevap verme yeteneği, WCS’nin uluslararası düzeyde birçok şirket için bir rehber olduğu anlamına gelir.

 Analitik laboratuvarımız, müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümleri incelemek için gerekli tüm araçlarla donatılmıştır.