WCS enerji, petrokimya ve çelik sektörlerinde, endüstriyel tesislerin inşasında ve ulusal ve uluslararası ortaklar için boru tesisatı, kalite ve güvenlik standartlarına tam uyum içinde, tasarımdan uygulamaya ve devreye almaya kadar her aşamada başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Şirket, başarısını büyük ulusal ve uluslararası şirketlerde geçmiş yıllarda satın aldığı ortaklarının teknik ve mesleki deneyimine dayandırdı.

Teknik bilgisi şirkete aktarıldı, böylece bu sektördeki İtalyan ve uluslararası şirketler için bir referans ve rol modeli haline geldi.

Bu alanda 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman personeli dahil ederek, hizmet seviyesini hızla sektördeki en yükseklerden birine yükseltmeyi başardık.

UNI EN 287-1 / 07’nin tüm kurallarına uygun olarak; UNI EN 288/07; UNI EN ISO 544/04; UNI EN ISO 9692-1 / 05; EN499; EN 757/04; IN 1599; EN 1600, WCS, ISPESL, GMP veya FDA’ya göre onay almak için gerekli standardın derhal garanti altındadır.

Buna ek olarak, IIS tarafından onaylanan ve lisanslanan bazı kaynakçılarımız sayesinde WCS aşağıdaki kaynak türlerini gerçekleştirir:

  • Kaplamalı Elektrot Kullanma Kılavuzu (MMA)

  • sualtı kemeri (PLA)

  • sürekli gaz koruma kablosu (MIG / MAG)

  • gaz koruması altında ve bir infüzyon elektrodu (TIG) ile

Çok çeşitli kaynak türleri, tüm kaynak dünyasını tamamen kaplayan rastgele buhar hatlarını, yoğuşma dönüşlerini, yüksek ve düşük basınçlı basınçlı havayı, sıcak ve soğuk suyu, temiz ve ultra saf sıvıları kaynak yapmamızı sağlar.